O nas


Od ponad 20 lat domeną naszego działania jest projektowanie, budowa i integracja systemów informatycznych.
Od integracji sieciowej po aplikacyjną.
Od okablowania strukturalnego po WiFi.
Od tabletów po wydajne serwery.
Od programów biurowych po systemy zarządzania przedsiębiorstwami.
Od elektronicznego obiegu dokumentów po bazy danych.
Od serwisu na żądanie do pełnego outsourcingu.
Od doradztwa biznesowego do zarządzania procesami biznesowymi.
Od projektu do realizacji.

MISJA

Naszą misją jest oferowanie klientom najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej jakości rozwiązań za rozsądną cenę.

Klienci
Dostarczać Klientom satysfakcji i wyraźnych ekonomicznych korzyści przez oferowane najwyższej jakości produktów i usług. Spełniając oczekiwania Klientów zbudować wzajemną lojalność i uznanie.

Zysk
Osiągać zamierzone zyski, gdyż stanowi to istotę działalności przedsiębiorstwa i umożliwia rozwój, zapewniając środki do realizacji naszej misji.

Sposób działania
Działać w obszarach, w których wykorzystanie oferowanych przez nas produktów i usług jest opłacalne dla Klientów, daje im możliwość rozwoju, poczucie bezpieczeństwa i przynosi zyski. Zapewniać bardzo szeroki zakres produktów i usług uwzględniających specyfikę rynkową, standardy branżowe i wymagania indywidualne użytkowników.

Rozwój
Stale rozwijać się, badać oczekiwania Klientów, dostosowywać swoją ofertę i zaspakajać ich faktyczne potrzeby . Dbać o jakość produktów i usług stale analizując ich przydatność dla odbiorców.

Pracownicy
Zapewnić pracownikom bezpieczeństwo zatrudnienia związane z wynikami ich działalności oraz przyjazne miejsce pracy umożliwiające realizację aspiracji zawodowych i osobistych. Doceniać ich osiągnięcia i zagwarantować uczestnictwo w sukcesie firmy.